Kroužky pro děti podzim 2024

Vyprodáno

Pravidelné celoroční bajkové kroužky pro vaše ratolesti, které rády jezdí na kole.

Kroužek je pro všechny kluky a holky, kteří rádi jezdí na kole ve věku 6-15 let, kteří zvládají jízdu v sedě a ve stoje, umí přehazovat a jsou školou povinni. Výuka probíhá bezpečnou, hravou a pohodovou formou. S dětmi pracujeme ve skupinách a věnují se jim dostatečný počet lektorů.

Kapacita dětí je omezena na 25.

Jméno dítěte, datum narození a případná zdravotní a stravovací omezení nám napiště v Objednávce do sekce DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE.

POZOR změna oproti minulému roku: kroužky budou od 16:30 do 18:30 hod.

Naučíme děti ovládat kolo, aby pro ně ježdění bylo radost a na kroužek se těšili. Během celého roku si děti osvojí základní dovednosti jízdy v terénu - výchozí pozice, práce s těžištěm, brždění, řazení, jízdu v terénních nerovnostech a boulích, zatáčení, jízdu po dřevěných lávkách a jak bezpečně v terénu opustit své kolo.

Kroužek je vhodný pro všechny kluky a holky, kteří rádi jezdí na kole ve věku 6 -15 let, s ohledem na fyzickou připravenost dětí a schopnost soustředit se na výuku, bereme do kroužku děti od 1. třídy!

Pohybujeme na výukových trailech kempu Tanvaldský Špičák, pumptracku a Bikeparku Bobovka. Výuka během zimních měsíců a nepříznivého počasí probíhá v kryté hale na Smržovce.

Podmínkou účasti na dětských kurzech je seřízené horské kolo s volnými pedály, cyklistická přilba, celoprstové rukavice, chrániče kolen a loktů. Doporučujeme a vhodný pro venkovní ježdění je i chránič páteře.

Kroužky nabízíme v úterý nebo ve čtvrtek od 16:30 - 18:30 hod.

Úterý = 11 kroužků: 10.09., 17.09., 24.09. ,01.10., 08.10., 15.10., 22.10., 05.11., 12.11., 19,11., 26.11.2024

Čtvrtek = 11 kroužků: 12.09., 19.09., 26.09., 03.10., 10.10., 17.10., 24.10., 07.11., 14.11., 21.11., 28.11.2024

Důležité upozornění:

• Dítě přihlašujete na úterní nebo čtvrteční kroužek, pokud budete potřebovat po přihlášení z důvodu rozvrhu den změnit, napište nám, pokusíme se vám vyjít vstříc.
  • Kroužek musí být zaplacený do 31.8.2024, jinak bude vaše přihláška zrušena a místo nabídnuto náhradníkovi.
  • Pokud budete potřebovat potvrzení pro zaměstnavatele nebo pojišťovnu, napište to prosím do poznámky k objednávce.
  • V případě, že se dítě nebude kroužku z důvodu nemoci/úrazu účastnit a napíšete nám to předem, může jít v dalším týdnu 2x, je potřeba se na tom předem domluvit.
  • Pokud se z důvodu zranění dítě nemůže dlouhodobě účastnit kroužku a napíšete nám to hned, vrátíme vám poměrnou část peněz za nevychozené kroužky nebo peníze převedeme na letní cykloškolu apod.
  • V případě, že se během pololetí rozhodnete dítě z kroužku odhlásit, peníze vám nevracíme.

Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.